Získejte vysněnou postavu a více volného času s Yes Krabičkami

03.08.2023

Cesta za vysněnou postavou může být v závalu ostatních povinností velmi náročná. K docílení skvělé formy však neexistují žádné zkratky, bez správné stravy to zkrátka nepůjde. Od toho tu jsme my, Yes Krabičky! Vymyslíme za vás recepty, nakoupíme, uvaříme, spočítáme kalorie a jídlo vám doručíme až ke dveřím. Vy tak ušetříte spoustu času a konečně získáte vaši vysněnou postavu!

Kvalitní suroviny jsou základ

Kvalita by měla být základem ve všech ohledech. V rámci stravy obzvlášť. Proto používáme to nejkvalitnější, co nám gastronomie nabízí. Žádné polotovary a mražená zelenina. Do krabiček pečlivě vybíráme pouze to, za čím si opravdu stojíme. Navíc třeba do krabiček vůbec nedáváme bylinky, které podléhají zkáze v krátkém časovém horizontu, jelikož jsme zjistili, že by vám přišly ve stavu, který nesplňuje náš vysoký standard. Přesvědčte se sami a ochutnejte.

Kdo pro vás krabičky připravuje

Každý pokrm připravuje špičkový šéfkuchař Radek Hasman, který je držitelem prestižního ocenění Michelin Bib Gourmand. Má za sebou letité zkušenosti v gastronomii, které sbíral v Itálii a v Evropě v těch nejlepších restauracích. Radek pro vás každý den s pečlivostí připravuje lahodné a zároveň vyvážené pokrmy. O správnou nutriční hodnotu jídel a vyváženou skladbu surovin v jídelníčku se zase postará Radek Vítek - osobní fitness trenér a profík na zdravou výživu. Nechte si chutnat od mistrů!

Dnes jsme navařili, zítra obědváte

To je jedna z mnoha výhod Yes Krabiček. Jídlo nenavařujeme na několik dní dopředu, ale pouze na následující den. To znamená, že dnes uvaříme, dnes také doručíme a vy si následující den budete vychutnávat snídani, která byla připravena před méně než 24 hodinami.

Využívejte všechny benefity

Spokojenost našich zákazníků je pro nás na prvním místě. Proto jsme pro vás připravili spoustu dalších benefitů! Při objednávce programu si například můžete vybrat a vyřadit alergeny, které v krabičkách nechcete. Myslíme také na vaši maximální flexibilitu, proto nabízíme možnost pozastavení odebírání krabiček. A to kdykoliv na dobu určitou, třeba když plánujete jet na dovolenou nebo se vám zkrátka změní plány.

Bonus pro čtenářky od Yes Krabiček

Pro všechny čtenářky portálu PrimaŽena.cz máme dárkový voucher v hodnotě 350 Kč na celý náš sortiment! Stačí v košíku zadat slevový kód: PRIMAZENA. Slevový kód je platný pro všechny objednávky nad 2.500 Kč.

S námi se k vaší vysněné postavě doslova projíte s chutí. Tak nečekejte na nový rok, začněte už dnes s Yes Krabičkami!