OMX kolagenový nápoj s unikátní tradiční japonskou recepturou

14.01.2022

Kolagenový nápoj OMX je inovativní doplněk stravy s optimální kombinací přírodních složek ve vodě rozpustného rybího kolagenu s nízkou molekulární hmotností, kyseliny hyaluronové, koenzymu Q-10, rybího elastinu a 5 let fermentovaného rostlinného probiotického extraktu. Jedná se o účinnou kombinaci složek pro krásu, mladistvost a zdraví.

V čem je výjimečný?

OMX japonský kolagenový nápoj obsahuje všechny tři základní typy kolagenu (kolagen typu I, II a III) ve formě kolagenových peptidů (hydrolyzovaný kolagen). Tato forma má až 100násobně nižší molekulární hmotnost než kolagen v nativním stavu. Díky tomu je nesrovnatelně lépe vstřebatelná.

Jedná se o mořský, rybí kolagen v bezkonkurenčním množství 7 750 mg v jedné denní dávce. Obsahuje 3 aktivní složky, zásadní pro tvorbu kožní buňky: kolagen, kyselinu hyaluronovou a elastin - všechny zmíněné aktivní složky mají velmi nízkou molekulární hmotnost. Díky tomu mají velmi vysokou vstřebatelnost.
Také obsahuje bohatou dávku vitaminu C v přírodní formě. Ten podporuje optimální tvorbu kolagenu a tím přispívá k normální funkci kůže, kostí, chrupavek, krevních cév, dásní a zubů a ochraně buněk před oxidativním stresem. Je unikátní i tím, že se v něm nachází i fermentovaný rostlinný extrakt OMX a také koenzym Q10.

Jak se OMX vyrábí

Rostlinný extrakt OMX se vyrábí tradiční japonskou fermentační technologií. V průběhu celého roku se různé rostliny, které se přirozeně pěstují v Japonsku, shromažďují a ukládají do speciálních kontejnerů. Rostliny se ukládají do nádob ve vrstvách a během prvního roku se neustále mísí, dokud se postupně nezmění na homogenní hustou hmotu. Pro urychlení kvašení se k výsledné hmotě, která patří do čeledi Lactobacillus, Bifidobacterium a Streptococcus, přidají bakterie kyseliny mléčné a extrakt dále zraje další 4 roky.

Jak jej užívat

OMX kolagenový nápoj je připraven k přímému použití v tekuté formě, v praktických lahvičkách odpovídajících jedné denní dávce. Díky tekuté podobě a přítomnosti OMX fermentovaného rostlinného extraktu je nápoj rychle a snadno stravitelný.

Oproti běžným kolagenovým přípravkům představuje zásadní výhodu také fakt, že OMX kolagen při zachování optimálního účinku stačí užívat už ve 3-4 ročních kúrách. Jedna kúra se skládá z 10 lahví, délka kúry je 3 týdny. Během prvních 5 dnů se doporučuje užít jednu láhev (20 ml) denně, poté dva dny vynechat a následně jednu láhev každý třetí den. V případě potřeby můžete zapít vodou nebo nápoj s vodou přímo smíchat. Nápoj je možné užívat dlouhodobě, ale k dosažení požadovaného efektu by měly stačit už 3-4 kúry ročně. Nápoj příjemně voní po lesním ovoci a hlavně, skvěle chutná!

Objednávejte na www.kolagenovynapoj.cz.

Text: Běla Gabrielová

foto: www.kolagenovynapoj.cz