Vánoce - na doma

Vysoce kvalitní péřové polštáře a přikrývky ve standartním rozměru i atypu na přání. Vyráběné z tuzemských přírodních materiálů, plněné výběrovým husím peřím I jakosti a šité s láskou a péči v České republice.

HOBOT LEGEE 7 za vás podlahy dokonale vysaje a zároveň vytře dvěma kmitajícími mopy. HEPA filtr zachytí prach a alergeny. LEGEE Vaše podlahy perfektně uklidí bez zbytečného zdržování.

Tyčový, bezsáčkový vysavač, který se dá jednoduše proměnit v malý ruční vysavač. Na jedno nabití vydrží až 40 minut. Má odlehčenou hubici s teleskopickým nastavením. Vysávání tak bude účinné a snadné.

Křehkou krásu rozkvetlých kytek společně s jemností ptáčků zobrazuje vliesová tapleta Floral od značky Pure&Noble. Interiéru dodá na útulnosti, zároveň však potrhne inovativního ducha jeho obyvatelů. Na stěnách působí svěže a dovede na sebe upoutat pozornost i v kombinaci s velmi střízlivým zařízením místnosti. Tento trendy dekor vynikne především...

Nedělá Vám konzumace mléčných produktů dobře? Trpíte nadýmáním, průjmem nebo žaludečními křečemi? Pokud budete tyto problémy řešit vyřazením mléčných produktů ze svého jídelníčku, můžete si přivodit další problémy, jako např. osteoporózu. Máme pro Vás řešení, kterým je řada bezlaktózových produktů. Více informací o Bezlaktózové řadě na ...