Vánoce - na doma

Tradičně, ručně vyráběný dubový podnos o průměru 30 cm, z českého dubu. Vyrobeno jednou rukou dle řemesel a tradic v Beskydech. Bude ti doma dělat parádu,

Masivní konferenční stolek o rozměru 100 x 40 x 60 cm. Stylový desing. Vyrobeno z masivního dřevo mango, lakovaný s kovovým kováním. Jedná se o ruční práci.

Nový unikátní osoušeč rukou Ecostep R4.1je vytvořený pro hygienické sušení rukou a sterilizaci vzduchu na toaletách. Je vybaven nejmodernějším digitálním motorem nové generace a Hepa 13 filtrem, jenž elmiminuje 99,9% bakterií.

Vysoce kvalitní péřové polštáře a přikrývky ve standartním rozměru i atypu na přání. Vyráběné z tuzemských přírodních materiálů, plněné výběrovým husím peřím I jakosti a šité s láskou a péči v České republice.

HOBOT LEGEE 7 za vás podlahy dokonale vysaje a zároveň vytře dvěma kmitajícími mopy. HEPA filtr zachytí prach a alergeny. LEGEE Vaše podlahy perfektně uklidí bez zbytečného zdržování.

Tyčový, bezsáčkový vysavač, který se dá jednoduše proměnit v malý ruční vysavač. Na jedno nabití vydrží až 40 minut. Má odlehčenou hubici s teleskopickým nastavením. Vysávání tak bude účinné a snadné.

Křehkou krásu rozkvetlých kytek společně s jemností ptáčků zobrazuje vliesová tapleta Floral od značky Pure&Noble. Interiéru dodá na útulnosti, zároveň však potrhne inovativního ducha jeho obyvatelů. Na stěnách působí svěže a dovede na sebe upoutat pozornost i v kombinaci s velmi střízlivým zařízením místnosti. Tento trendy dekor vynikne především...