Vánoce - trendy

Zažijte dotek přírody na vlastní kůži! 100% přírodní, udržitelné a jemné Merino tričko je krásné, zeštíhluje a hřeje. Ochrání vás před zimou a UV zářením, je odpudivé vůči zápachu a vytvoří na těle pocitově ochrannou vrstvu,

Přívěšek z pokovené mochyně – neopakovatelný skvost pro milovníky originálních věci! Zlatá krajka skutečné přírodniny je jemná ale pevná, a srdcem šperku je velký červený jantar,

Španělská šunka Serrano v dárkovém balení s nožem potěší každého gurmána. Váží poctivých 6,5 kg, a tak se s ní stanete hvězdou rodinné oslavy i silvestrovského večírku. Skvělá je i k novoroční čočce.

Potěšte své nejbližší dárkovou poukázkou v hodnotě 10 až 3000 Kč. Zakoupíte ji u pokladny v libovolné prodejně Kaufland. Uplatnit dárkovou kartu můžete v kterékoli české pobočce po dobu čtyř let.

Dotykový notebook Yoga 6 je ideálním společníkem pro práci, tvorbu i zábavu. Jeho otočný displej umožňuje práci ve 4 různých režimech – z notebooku máte jedním otočením tablet v elegantním designu.

Zbavte se papíru a začněte používat tablet Smart Paper, který v mžiku přeměníte na poznámkový blok, čtečku knih či grafický tablet. Přiložené pero se dá použít na 9 různých typů psaní a kreslení.

Aromatické svíčky s krystaly Carmen Flora - Good Vibes jsou jedinečným produktem, kombinující blahodárné účinky vůní s magickou silou krystalů. Svíčky jsou vyrobeny z kvalitních surovin a jsou naplněny esenciálními oleji, které mají řadu pozitivních účinků na lidskou psychiku a fyzické zdraví, krystaly navíc ve svíčce vyzařují pozitivní energii.

Dárkový set pro pány: kožená peněženka a kožený opasek s kovovou sponou v dárkovém balení v hnědém provedení. Opasek univerzální velikosti, kterou lze jednoduše nastavit podle požadované délky.
Cena: 1273 Kč
www.rajtricek.cz