Když jste si jako mladí a zamilovaní říkali své "ANO", nikdy by vás nenapadlo, že se vaše manželství rozpadne dříve, než oslavíte své třicáté narozeniny. Cítíte, že se na vás okolí kvůli tomu kouká skrz prsty. Vaše kamarádky se ještě nestihly provdat a vy už máte za sebou rozvod... No a co?!

Zdraví a duševní pohoda se dostávají do popředí zájmu celého světa stále víc a víc. Tolik opomíjený aktivní i pasivní odpočinek je tak jedním ze základních předpokladů k načerpání ztracené energie. Ve spojení s cestou a poznáním je navíc zaručeným způsobem, jak znovu dostat tělo a mysl do harmonie. Inspirujte se tipy Kiwi.com a naplánujte si...

Tykání, chození na skleničku nebo společný víkend? Je kamarádství se šéfem opravdu výhodné, nebo je pro vás spíše svazující?

Polovina mužů považuje blond ženy za nejatraktivnější, druhé místo patří zrzkám, třetí příčku obsadily černovlásky. Ač jsou blondýnky při sexu podle mužů entuziastické, nejsou v posteli nejlepší. Tento titul patří s přehledem brunetkám, které za nejlepší milostné partnerky označilo 41 % mužů. Co do věrnosti pak jednoznačně vítězí zrzky. Vyplývá to...

Alkohol uvolňuje zábrany, bourá hranice a sbližuje i ty, kteří si normálně až tolik nerozumějí. Mnohým se pak pod jeho vlivem podaří nejedna milostná příhoda! Jenže po bouřlivé noci přichází náročné ráno a s ním otázka: jak se s tím vypořádat?

Ráno vstaneme a musíme si dát kafe z oblíbeného hrníčku. Čeká-li nás test, pohovor, bereme si amulety, chodíme na ně ve "šťastných šatech", prosíme anděly či jiné "mocnosti"... Každý máme své rituály. Patří do našeho života a hrají v něm velkou roli.

Každá z nich by měla být vaší oporou, vrbou, zdrojem radosti a možnosti sdílení, každá z nich by tu pro vás měla být, kdykoli potřebujete. O tom je kamarádství. O skutečnosti, že jste tu jedna pro druhou tak trochu v dobrém i zlém, ve zdraví i nemoci.

Malebná obec Lednice na Moravě je proslulá nejen nádherným zámkem a historickými památkami, ale také lázeňským domem Perla. Lednické lázně jsou nejmladšími lázněmi, zapsanými na seznam UNESCO. Chcete-li si opravdu odpočinout, nechat se hýčkat a prožít jedinečný zážitek, zavítejte do Perly.