Proč musí mít správná nevěsta něco modrého, starého, nového a půjčeného? Proč se čerství novomanželé zasypávají sprškou rýže a proč má ženich přenášet nevěstu přes práh?

Plánovali jste společnou budoucnost, udělali důležitý životní krok, a přesto jste zase v bodě nula a s cejchem "rozvedená".

Nestihli jste v zimě svoji exotickou dovolenou, nebo se vám prostě jen nechtělo cestovat? Přemýšlíte, kam příště vyrazit, ale ještě přesně nevíte, kdy si budete moct vzít v práci volno? Přesně pro takové případy je dobré vědět, že existuje spousta destinací, kde je krásně celoročně, a tak se nestane, že tu propásnete sezónu.

To, že hned nekápnete na pana Pravého, se stává. Co když ale po takové známosti zůstane něco, s čím jste nepočítala: pozitivní těhotenský test?!

Přizvěte ke svým intimním zážitkům lubrikant Whoop·de·doo. Organické složení na vodní bázi přímo vyzývá k ochutnání a je šetrné k ženskému tělu i intimním pomůckám. Ve dvou vůních cotton a rosemary.

V pohádkách to mají jednoduché - princ s princeznou se vždycky nakonec vezmou a žijí spolu šťastně až do smrti. Jenže v reálném životě se štěstí po svatbě mnohdy začíná naopak tak trochu rozpouštět.
Když se řekne svatba, vyvolá to v každém trochu jiné emoce. Někteří, především tedy některé, považují ten den za nejdůležitější okamžik celého svého...