Babí léto je jedno z nejkrásnějších období roku, kdy se krajina kolem nás postupně zahaluje do živých odstínů červené, oranžové a hnědé. Tato část roku je výjimečná tím, že nám přináší příjemné teploty a sluneční paprsky, které ztrácí na své intenzitě. Je zkrátka obdobím, které nabízí spoustu příležitostí pro zábavu a odpočinek, ať už je venku...

Letošní léto konečně chytlo druhý dech a tropické teploty tradičně rozdělují národ na dva tábory – ten, který upoceně nadává a druhý, který jásá s opalovacím krémem v ruce. Láska k horku má ale ještě jednu extrémnější podobu, kterou je saunování. A tyhle známé ženy se ho nebojí ani v létě.

Stimulace značky Satisfyer je svým způsobem unikátní. Umožňuje dosáhnout intenzivních orgasmů, které se od ostatních liší. Satisfyer přichází s produktem, který kombinuje vibrátor a podtlakový stimulátor klitorisu.
Zda tato kombinace produkuje neuvěřitelné výsledky, které vedou k vrcholu rozkoše, nebo zda jde jen o příklad překombinování nám dnes...

Tykání, chození na skleničku nebo společný víkend? Je kamarádství se šéfem opravdu výhodné, nebo je pro vás spíše svazující?

Muž, který by byl dokonalým manželem, milencem, otcem, kamarádem i nejlepší kamarádkou, je jako yetti. Možná ho někdo viděl, ale s jistotou jeho existenci prokázat nelze. Některé ženy to řeší tak, že si toho ideálního složí ze dvou či více mužů.