Sladce erotická vánoční pokušení

22.12.2022

Konec roku bývá vždy jako tobogán: Šlápneme, jedeme, zrychlujeme, ani se nenadějeme a jsou tady dny zázraků a přání - Vánoce. Lidé obvykle nejvíce touží po zdraví, lásce a štěstí. Ty mají mnoho podob, což v Erotic City moc dobře vím. A právě proto si můžete nejenom vánoční čas co nejvíce zpříjemnit erotickými lahůdkami.

Když s jídlem roste chuť

Čekání na Vánoce si můžete zpříjemnit hraním lechtivých erotických her. Vtáhnou vás, ani nevíte jak. Malý tip pro dámy: Pokud své křivky odějete do svůdného prádla, budou mít pánové sebekontrolu značně ztíženou a vy si během hraní budete připisovat jeden bod za druhým.

Věděli jste, že masážní hlavice nejsou určeny jen ženám? Jemné i silnější vibrace v oblasti hráze za současné ruční nebo orální stimulace penisu mohou muže přivést k extázi takového rozsahu, že se jich pak jen s udiveným úsměvem budete ptát, které galaxie za tu dobu stihli navštívit. Partner vám s nimi pak na oplátku může dopřát příjemnou masáž zad a šíje a od masáže je jen krůček k dalšímu kolu milostných hrátek.

Předkrm, hlavní chod i dezert

Předehra je jako předkrm: může mít mnoho podob a začít může i na čerstvém vzduchu. Vibrační vajíčko je diskrétní, ovladač v partnerově ruce nenápadný. A co teprve Jive s mobilní aplikací! Zasvěcení potvrdí, že cesta domů se může rázem proměnit v závod s časem, kdy samým vzrušením a touhou málem nestihnete zavřít za sebou dveře. Když jej v ložnici vyměníte za párový vibrátor Chorus s pár kapkami kvalitního lubrikačního gelu, čeká vás hlavní chod, u něhož nebudete vědět, který program dřív. Vydržíte se ani nepohnout, nebo naopak sladíte svá těla v rytmu jeho vibrací?

Stále ještě nemáte dost? A co dezert v podobě bezdotykové stimulace klitorisu? Womanizer Premium 2 se postará o intenzivní a slastný orgasmus rychleji, než kdybyste dvacetkrát za sebou řekli "vanilkový rohlíček".
Zlatý hřeb vánočního erotického menu

Opravdu dobří hostitelé vědí, že mezi jejich osvědčenými a dokonale vymazlenými pochoutkami by se měla čas od času objevit absolutní novinka. Něco, čím své hosty naprosto ohromí. Co byste říkali bezdotykové stimulaci bodu G? Elegantní vibrátor Womanizer OG s hubičkou, která umí nalézt a potěšit to správné místečko, je neuvěřitelně výkonný a zároveň tak tichý, že jen co ve vás dozní poslední orgasmický akord, budete vnímat už pouze svůj zrychlený dech.

Stále ještě nevíte, kterou z úžasných pomůcek si zpestřit Vánoce? Překvapte partnera nebo partnerku dárkovým poukazem a udělejte si spolu předvánoční výlet do Erotic City. Těšíme se na vás.