Vánoce - zábava

Pro pestřejší sex i masturbaci! Boom Graceful – vibrátor a podtlakový stimulátor v jednom s otočným kloubem. Půvabný, elegantní a ladný. Zamilujete si ho. Letošní hit ložnicových hrátek.
Cena: 1399 Kč
www.sexshop.cz

Skvělá volba pro pestřejší sex i vzrušující tip na originální vánoční dárek. Sada 7 erotických pomůcek Boom Seven Days. Jeden typ hračky na každý den v týdnu, nebo na jednu vášnivou noc? To bude HT.
Cena: 2199 Kč
www.sexshop.cz

Staňte se nespoutanou a dovolte si žít jako nezkrotná šelma! Nestíháte číst? Objevte audioknihu pro všechny ženy, které se chtějí vyprostit ze zajetí své nejpravdivější já a být samy sebou. Nyní s 20% slevou na nákup při zadání kódu "NESPOUTANA20". Audioknihu můžete zakoupit ZDE.

Baterka

11.12.2022

Tato kniha pro děti ukrývá spoustu pokladů. Objevíš je pomocí zázračné baterky, která je součástí knihy. Zdánlivě obyčejné každodenní situace se po přiložení baterky promění přímo před očima. Něco zmizí, něco se najednou objeví! Možná se ocitneš na té největší hostině se stoly plnými výborného jídla, možná spadneš přímo do smrduté skládky. Příběh,...

Bolest

05.12.2022

Silný a odvážný román o dvou velkých láskách, které si vzájemně stojí v cestě